0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnai vaikams

Dauguma šampūnų vaikams yra dermatologiškai patikrinti ir gaminami taip, kad būtų mažiau dirginančių medžiagų, todėl yra tinkami naudoti net jautriai ar problematiškai odai turinčių vaikų. Juos galima lengvai nuplauti, o jų formulės paprastai yra sukuriamos taip, kad nepažeistų plaukų struktūros ir neleistų jiems tapti sausiems ar trapiems.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Šampūnai vaikams 

Ar vaikų plaukučiams reikia konkrečių šampūnų, kurie gali padėti jiems ne tik džiaugtis lengvai iššukuojamais plaukais, tačiau ir tokiais, kurie gyvybingi, elastingi ir tuo pačiu sudrėkinti? Tikrai reikia. Juk vaikučių plaukučiai dažniausiai yra labai ploni, taip pat linkę kur kas labiau veltis. Specialūs šampūnai vaikams gali padėti juos tikrai gerai ir paprastai iššukuoti, taip pat išvengti ir odos išsausėjimo.

Kaip pasirinkti šampūną vaikams?

Rinkoje siūlomi vaikiški šampūnai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tokius, kurie jam labiausiai tinka. Žinoma, derintis reikia tiek prie vaiko plauko, tiek prie galvos odos. Tiems, kurių oda yra sausesnė, žinoma, kad reikalingi tokie šampūnai, kurie maksimaliai drėkina. O tiems, kurių galvos oda ir tuo pačiu plaukas yra riebus, tinkami tokie, kurie gali bent jau dalinai sumažinti riebalavimąsi. Renkantis taip pat žiūrėkite, kad toks šampūnas tikrai būtų skirtas būtent vaikams, o ne suaugusiems, galiausiai, rinkitės tokius, kurių buteliukai yra puošti nuotaikingais paveiksliukais. Dažniausiai vaikams kur kas labiau patinka tokios priemonės, tad jie mieliau leidžiasi naudojami tokio šampūno.

Vaikiški šampūnai pas mus

Domina šampūnai vaikams? Esate ten, kur ir reikia, kadangi norėdami patenkinti labai skirtingų klientų poreikius teikiame ir labai plačią pasiūlą. Nuo pačių paprasčiausių iki pačių įmantriausių, kad kiekvieno poreikiai būtų patenkinti. Jeigu pasirinkti yra sunku, kadangi kataloge pasiūla per plati, visada galite tartis su mūsų vadybininkais, kurie bandys atsakyti į klausimus ir pateiks rekomendacijas.

Tinkami vaikiški šampūnai ne smulkmena, tačiau būtinybė. Jie gali padėti nuo pat pirmų vaiko gyvenimo metu pasirūpinti plaukučiais, kurie augs vešlūs, ilgi bei gražūs. Viskas prasideda nuo tinkamos kasdieninės higieninės rutinos.