0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kūno kremai

Gražūs kūnas suvokiamas labai individualiai. Tai, kas vienam yra gražu - kitam gali būti ne taip patrauklu. Svarbiausia yra džiaugtis savo kūnu, puoselėti jį, mylėti, suteikti jam galimybę gerai jaustis. Viena svarbiausių kūno priežiūros priemonių yra kremai. Jų mūsų prekybos vietoje yra labai daug ir labai įvairių. Tikimės, kad rasite tokius, kurie ne tik atitinka Jūsų odos poreikius, tačiau taip pat ir džiugina uoslę. Kūno kremai turėtų būti Jūsų kasdieninės rutinos dalis, tad belieka rasti tuos, kurie Jums kvepia maloniausiai.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 16 prekės

Rikiavimas

Kūno kremų asortimentas

Kūno kremai yra labai įvairūs, tad gali tekti skirti laiko, kol rasite Jums labiausiai tinkamas priemones. Pirmiausia dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia drėkinamieji kremai. Tokie intensyviai drėkina odą, suteikia tuo pačiu jau daugiau glotnumo, galiausiai, padeda sustabdyti laiką. Kūno kremai sausai odai dažniausiai būna pripildyti įvairių žolelių, kurios teigiamai veikia odą. Žinoma, kartu derinamos ir įvairios cheminės medžiagos, kurios padeda pasiekti tik geriausią rezultatą. Drėkinamieji kūno kremai dažniausiai yra pripildyti įvairių aliejų, kurie itin gerai įdrėkina, tačiau privalumas, kad kremo konsistencija yra kur kas patogesnė tepimui. Taip pat verti dėmesio yra maitinantys kremai. Vėlgi, juose yra daug ingredientų teigiamai veikiančių Jūsų odą. Net ir kūno kremuose yra dedama hialurono rūgštis, kuri intensyviai drėkina bei glotnina odą, suteikia jai daugiau spindesio. Geriausi kūno kremai dažniausiai neatsiejami ir nuo malonaus aromato, kuris pagerina nuotaiką, leidžia išvengti kasdieninio kvepalų naudojimo, kadangi kūnas po kremo ritualo kvepės itin maloniai. Taip, kaip Jums labiausiai patinka nuo šokolado iki vanilės nuo kokosų iki orchidėjos aromatų.

Kremo kūnui pasirinkimas

Renkantis kūno kremus pirmiausia reikia žiūrėti  - kokia svarbiausia jų savybė. Kaip jau minėjome -  dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia itin intensyviai drėkinantys kūno kremai. Taip pat - maitinantys, kurie gali atgaivinti net ir labai pavargusią odą. Kai kurie kremai turi tam tikrą atspalvį. Jie padeda atrodyti įdegusiai net ir žiemomis, nesilankant soliariume. Kai kurie renkasi kremus, kadangi, kaip jau minėjome, jie labai maloniai kvepia. Kūno kremai taip pat varijuoja ir savo sudėtimi - nuo itin natūralių, ekologiški ir veganiškų, iki tokių, kuriuose yra daugiau cheminių ingredientų, tačiau lygiai taip pat - puikių. Galiausiai, kinta gamintojas ir taip pat įpakavimas, dėžutės bei buteliuko tūris. Jeigu norisi visada po ranka turėti kremą, žinoma, tuomet geriausia pirkti mažesnės taros pakuotę. O kai kremas naudojamas tik namuose - geriau yra didesnės taros, kadangi galiausiai už ją sumokama mažiau.

Kūno kremai internetu

Geriausi kūno kremai yra tie, kurie Jums labiausiai tinka. Siūlydami labai platų asortimentą tikimės, kad kiekvienas ir kiekviena ras labiausiai jam tinkamus kremus. Tokius, kurie ne tik drėkina ir taip geba sustabdyti laiką, tačiau ir tokius, kurie taip maloniai kvepia, kad nukelia į atogrąžų kraštus. Siūlome ne tik labai platų kremų asortimentą, tačiau taip pat ir geriausias kainas. Norintiems sutaupyti visada siūlome sekti akcijas ir nuolaidas, kurias teikiame taip pat dažnai, tad domėkitės mūsų pasiūlymais, pasinaudokite jais ir džiaukitės nuostabiais kūno ritualais kasdien.