0
0 Krepšelis (Tuščias)

Dovanų rinkiniai

Nemaža dalis žmonių teigia, kad dovanas padovanoti yra daug smagiau nei jas gauti. Tačiau dažnai kyla klausimas, kokią dovaną pasirinkti, kad tikrai nudžiugintumėte artimą žmogų? Kleo parduotuvėje rasite ypač didelį davanų rinkinių pasirinkimą, kuris leis išsirinkti dovaną net neišėjus iš namų.

Plačiau
Kaina
Kategorija
daugiau... mažiau
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 128 prekės

Rikiavimas
 • Dovanų rinkiniai

  Nustebinti mylimą žmogų reikia ne tik švenčių metu, tačiau kuo dažniau. Juk kiekviena diena yra ypatinga, tad ir parodyti, koks jis Jums yra svarbus, reikia be priežasties. Tiesa, net ir gerai pažįstant žmogų nėra paprasta jam rasti tokią dovaną, kuri tikrai patiktų, keltų teigiamas emocijas, kuri būtų praktiška. Mūsų siūlomi dovanų rinkiniai universalūs, labai įvairūs, tad rasti tokį, kuris galimai geriausiai atitinka asmens, kuris gaus dovaną poreikius, nebus sunku.

  Dovanų rinkiniai vaikams

  Geros kokybės kosmetikos dovanų rinkiniai yra tinkami ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams. Juose dažniausiai komponuojami ne tik higieninės, tačiau ir dekoratyvinės kosmetikos gaminiai. Tačiau nuo tų, kurie yra skirti suaugusiems, dažniausiai skiriasi tuo, kad juose visa siūloma produkcija yra ekologiška. Daugeliui tėvelių svarbu, kad jų vaikučiai naudotų tik tokius kosmetikos gaminius, kurie yra pagaminti iš natūralių komponentų, atėję į buteliukus tiesiai iš gamtos. Kadangi vaikų oda yra kur kas jautresnė nei suaugusiųjų, ekologiškumas visada turėtų būti prioritetas.

  Kaip pasirinkti kosmetikos rinkinius?

  Mūsų prekybos vietoje siūlomi dovanų rinkiniai yra labai įvairūs. Tikimės, kad taip suteiksime galimybę kiekvienam rasti tokius, kurie atrodo labiausiai tinkami asmeniui, kuris gaus dovaną. Žemiau pateikiame aspektus, kurie gali pagreitinti tobulo dovanų rinkinio paiešką.

  • Pirmiausia, kaip jau minėjome, dovanų rinkiniai yra klasifikuojami pagal tai, kokios lyties asmeniui jie geriausiai tiktų.
  • Taip pat pagal amžių, tai yra, tinkami labiau suaugusiems arba vaikams.
  • Kaip jau minėjome, būtina kuo detaliau žiūrėti komplektaciją. Dovanų rinkiniai nėra anoniminiai arba paslėpti, tad galite aiškiai matyti, kokia yra jų sudėtis. Žiūrėkite, kas geriausiai galimai tiktų tam žmogui, kuris gaus tokį rinkinį dovanų.
  • Kinta ir rinkinių kainos. Nuo tokių, kurie kainuoja vos kelis eurus, iki tokių, kurie kainuoja keliasdešimt eurų ir dar daugiau. Rinktis reikia pagal savo galimybes. Juk žmogui, kuris gaus tokią dovaną, svarbiausia, kad jis neliko pamirštas. Svarbiau nei dovana yra dėmesys, kuris bus “teikiamas” kartu su daiktu.
  • Taip pat galima detaliau domėtis rinkinio gamintoju. Nuo tokių žinomų prekinių vardų, kurie parduoda ne tik rinkinius, tačiau ir pavienes kosmetikos priemones iki tokių, kurie būtent specializuojasi tik rinkinių gamyboje. Jeigu žinote, kad tam tikras asmuo dažniausiai naudoja tam tikro gamintojo kosmetikos gaminius, žinoma, kad tuomet ir verta dovanoti to paties prekinio ženklo rinkinius.
  • Kai kuriems patinka, kad kosmetikos rinkiniai yra labai skoningai supakuoti. Tuomet belieka rasti tą, kuris patiks gavėjui ir dėl nieko nebesukti galvos, kadangi skoningai supakuota dovana pasieks žmogų.

  Dovanų rinkiniai labai palengvina gyvenimą ir tuo pačiu atgraso nuo tam tikrų švenčių laukimo baimės.