0
0 Krepšelis (Tuščias)

Serumai, kremai plaukams

Serumai ir kremai plaukams yra specialios priežiūros priemonės, skirtos gerinti plaukų būklę, maitinti, drėkinti ir stiprinti plaukus bei teikti jiems papildomos priežiūros naudos. Šios priemonės dažniausiai yra lengvos tekstūros ir greitai įsigeria į plaukus, paliekant juos minkštus, švelnius ir švytinčius. Jų sudėtyje yra įvairių naudingų ingredientų, tokių kaip keratinas, kolagenas, riešutmedžio aliejus, proteinais, vitaminai ir kt., kurie prisideda prie plaukų stiprinimo ir atstatymo. Plaukų serumai ir kremai yra geros priemonės siekiant išlaikyti plaukus sveikus ir gražius, taip pat jie gali padėti spręsti tam tikras plaukų problemas, pvz., lūžinėjimą, sausumą ar plaukų slinkimą.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 16 prekės

Rikiavimas

Serumai, kremai plaukams

Sakoma, kad gražūs plaukai gali suteikti žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Taip pat priduriama, kad plaukai dažnai yra pats ryškiausias stiliaus akcentas, kuris ne tik traukia žvilgsnį, tačiau ir džiugina patrauklumu. Taigi, nereikia daugiau puoštis, kadangi plaukai - pats gražiausias dekoro akcentas Jūsų stiliuje.

Žinoma, kad plaukai tokie būtų, svarbu jais rūpintis kuo labiau. Šiuo metu plaukų priežiūros priemonių gausa yra labai plati, tad esame tikri, kad be jokio vargo rasite labiausiai tinkamus Jūsų plaukams. Vienos dažniausiai minimų puoselėjimo priemonių yra serumai, kremai plaukams, kurie giliai atgaivina net ir labai pavargusius plaukus.

Serumų ir kremų asortimentas

Mūsų siūlomi serumai plaukams yra labai įvairūs, tad renkantis skaitykite sudėtis, visada verta žiūrėti, kokio poveikio reguliaraus naudojimo metu galima tikėtis. Serumai bei kremai plaukams gali būti:

  • Skirti dažytiems plaukams. Tokie dažniausiai yra nualinti, tad jiems reikia efektyvios priemonės, kuri iš pagrindų tarsi atstato plaukus.
  • Taip pat skirti plaukams, kurie yra labai pažeisti ne tik nuo dažų, tačiau ir nuo karšto tipo formavimo priemonių. Dažniausiai tokių plaukų galiukai labai skilinėja, pats plaukas atrodo sausas.
  • Yra ir universalus plaukų serumas, kuris tinka visiems plaukų tipams. Jo paskirtis yra maitinti plaukus.
  • Kai kurie serumai plaukams taip pat gali skatinti naujų plaukelių augimą.
  • Yra ir tokių, kurie taip pat sulėtina plaukų slinkimą. Juose dažniausiai yra vitaminų bombos, kurios pamaitina plauko šaknį iš vidaus.

Visi produktai yra pagaminti iš geriausios kokybės ingredientų, kurie atitinka aukštus reikalavimus, garantuoja, kad nauda bus teigiama, plaukai bus puoselėjami, gražūs. Daugelyje kremų yra dedamas keratinas, kuris dažnai pristatomas kaip pati efektyviausia plaukų puoselėjimo priemonė.

Kaip pasirinkti serumus arba kremus?

Kremai plaukams pirmiausia turi būti pasirenkami pagal tai, koks tikslus jų poveikis. Galimus aptarėme aukščiau. Visgi, gali tekti išbandyti bent jau kelias priemones, kurios geriausiai atitinka Jūsų plaukų tipą. Rinkitės ir pagal savo plaukus įvertindami, ar jie yra sausi, ar drėgni, riebūs… Svarbu, kad būtų gaunama kuo daugiau naudos. Kinta ir serumų bei kremų pateikimas. Nuo kapsulių iki tokių, kurie yra buteliukuose tepami, galima rasti purškiklių bei kitų priemonių, kurios tepasi greitai ir paprastai. Vieni kremai yra nuplaunami, kiti - paliekami, tad svarbiausia domėtis kiekvieno gaminio instrukcija bei naudoti pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas.

Serumai ir kremai internetu

Galime pasigirti, kad savo klientams siūlome labai platų plaukų priežiūros priemonių asortimentą nuo kremų iki serumų, kurie atgaivins net ir labai pavargusius plaukus. Visos mūsų siūlomos prekės yra sertifikuotos, atitinka ES standartus. Taip pat savo gaminiams siūlome akcijas. Taigi galite įsigyti priemones pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės kaip ir mokant pilną kainą.