0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 63 prekės

Rikiavimas
 • Nõberu

  Noberuprekinis ženklas yra kilęs iš Švedijos. Tai švedų grožio ir priežiūros priemonių prekinis ženklas. Jis pasižymi aukštos kokybės vyrams skirtais produktais, skirtais barzdos, plaukų ir odos priežiūrai.Švedų kilmė suteikia Noberu prekiniam ženklui šiaurietiško dizaino ir minimalizmo, kurie suteikia produktams švelnumoir stilingumo.Šieproduktai yra populiarūs tiek Švedijoje, tiek tarptautiniu mastu ir vertinami dėl savo aukštos kokybės, efektyvumo ir elegantiško dizaino.

  Nõberu kosmetika

  Noberu prekinio ženklo produktų asortimentas apima skutimosi putas, balzamuspo skutimosi, plaukų pomadas, šampūnus, barzdos aliejusir kitus vyrams skirtus grožio ir priežiūros produktus. Jų formulės yra kruopščiai sukurtos naudojant natūralius ir kokybiškus ingredientus siekiant užtikrinti geriausią rezultatą. 

  Šis prekinis ženklas siekia padėti vyrų odai, barzdai ir plaukams išlikti sveikiems, prižiūrėtiemsir patraukliems. Jų naudojimas gali Jūsų plaukams, barzdai ir odai suteiktisveiką išvaizdą. Jie bus sudrėkinti, pamaitinti bei prižiūrėti.

  Nõberu skustuvai

  Šie Noberu skustuvai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės, stilingo dizaino ir išskirtinio našumo. Jieturi elegantišką ir šiuolaikišką dizainą. Rankenėlės yra ergonomiškos ir patogios rankai, užtikrinančios sklandų skutimą. 

  Skustuvų ašmenys yra aštrūs ir ilgai išliekantys.Ši savybėužtikrina glotnų ir efektyvų skutimą, nekenkiant odai ir užkertant kelią įbrėžimams. Kai kurie Noberu skustuvai yra su integruota sausumo juostele, kuri padeda nustatyti skutimosi kokybę. Šios juostelės spalvapasikeičia, kai reikia pakeisti skustuvą. 

  Nõberu šampūnai

  Noberu prekinis ženklas siūlo šampūnus, skirtus vyrams, kurie siekia išlaikyti sveikus ir švarius plaukus. Šie šampūnai yra sukurti su aukštos kokybės formulėmis, atsižvelgiant į vyrų poreikius.

  Noberu šampūnai efektyviai valo plaukus ir pašalina nešvarumus bei perteklinį riebalų sluoksnį, tačiau tuo pat metu saugo plaukų ir galvos odos natūralią drėgmę.Noberu taip pat teikia dėmesį galvos odos sveikatai. Jų formulės ramina, mažina odos dirginimą ir niežėjimą.Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia kokybiškos vyriškos plaukų priežiūros ir sveikos galvos odos.

  Nõberu barzdos formavimo priemonės

  Noberu prekinis ženklas siūlo įvairias barzdos formavimo priemones, kurios padeda kurti stilingą ir tvarkingą išvaizdą. Šios priemonės yra sukurtos iš natūralių ingredientų ir užtikrina aukštą kokybę ir efektyvumą. 

  Tarp barzdos formavimo, modeliavimo priemonių galite rasti barzdos aliejus, pomadas, vaškus ar pastas. Šios priemonės puikiai padeda suvaldyti barzdą, tad jei Jus kamuoja nepaklusni, netvarkinga barzda, čia galite įsigyti Jums tinkamų priemonių.