0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 91 prekės

Rikiavimas
 • Proraso 

  Proraso yra Italijos prekinis ženklas, kuris gamina vyrams skirtas barzdaskučių ir plaukų priežiūros priemones. Šis prekinis ženklas yra žinomas dėl savo ilgos istorijos, aukštos kokybės produktų ir tradicinių siuvinių dizaino.Jų produktai yra aukštos kokybės, efektyvūs ir sukuriami su ypatingu dėmesiu. Jie yra populiarūs tarp vyrų, kurie nori tradicinių ir kokybiškų priemonių savo kasdienėje skutimosi ir plaukų priežiūros rutinoje.

  Proraso kosmetika vyrams

  Šis Itališkas prekinis ženklas siūlo tokius produktus, kaip skutimosi putos ir kremai, balzamai po skutimosi, barzdos aliejai, plaukų priežiūros priemonės bei daugelis kitų priemonių, reikalingų prižiūrint ne tik barzdą, bet ir plaukus. Visi šie produktai gaminami iš natūralių ingredientų, todėl jų poveikis garantuotas. Barzdos priežiūros priemonės palengvina skutimąsi, mažina sudirgimą, sudrėkina bei pamaitina odą, o įvairūs šampūnai bei kondicionieriai vyrams padės išlaikyti plaukus švarius, kvepiančius ir purius.

  Proraso barzdos aliejai

  Proraso prekinis ženklas siūlo barzdos aliejus, kurie yra sukurti tam, kadsudrėkintų, pamaitintų ir apsaugotų Jūsų barzdą. Šie aliejai gali būti naudojami kasdieninei barzdos priežiūrai. Jieapsaugo barzdą nuo pažeidimų, pavyzdžiui, saulės spindulių, aplinkos veiksnių. Jie taip pat padeda sumažinti barzdos šiurkštumą, suteikia minkštumo. Negana to, Proraso aliejai dažnai pasižymi maloniais kvapais ir aromatais, kurie suteikia barzdai švelnų kvapą.Be to, šie aliejai neapsunkina barzdos, greitai susigeria ir nekelia riebumo arba sunkumo jausmo.

  Proraso rinkiniai

  Proraso prekinis ženklas siūlo įvairius rinkinius, kurie yra sukurti siekiant suteikti visapusišką barzdos ir plaukų priežiūrą. Tokie rinkiniai puikiai tinka kaip dovana draugui, tėčiui, seneliui ar pažįstamui.

  Šiuose barzdos rinkiniuose paprastai būna skutimosi putos,balzamas po skutimosi ir barzdos aliejus. Juose yra viskas, ko reikia norint pasirūpinti ir prižiūrėti barzdą. Tuo tarpu Proraso plaukų rinkinius dažnai sudaro plaukų šampūnai, kondicionieriai ar plaukų aliejai. Tai visi reikalingi produktaiplaukų valymui, maitinimui ar net formavimui. 

  Rinkiniai sudaryti iš skirtingų priemonių, taigi svarbu rasti rinkinį, kuris atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus. Proraso rinkiniai yra populiarūs tarp vyrų, kurie nori turėti kokybišką priežiūros komplektą savo barzdai ir plaukams.

  Proraso skutimosi kremai

  Šis prekinis ženklas taip pat siūlo skutimosi kremus, kurie yra sukurti siekiant suteikti malonią ir efektyvią skutimosi patirtį. Šie kremai yra aukštos kokybės, lengvai tepami ir padeda pasiekti norimą rezultatą. Šie skutimosi kremai padeda skutimosi peiliui švelniai slysti per odą, padeda išvengti įpjovimų, sudrėkina, minkština veido odą.

  Proraso skutimosi putos 

  Proraso prekinis ženklas siūlo skutimosi putas, kurios yra vienas iš jų garsiausių produktų. Šios putas yra sukurtos naudojant tradicines receptūras, kurios užtikrina gausų putų formavimąsi. Šios putos, panašiai kaip ir skutimosi kremai palengvina skutimosi procesą, jos lengvai nuplaunamos, nepalieka riebalų likučių. Proraso skutimosi putos yra populiarus pasirinkimas tarp vyrų, kurie vertina tradicines ir aukštos kokybės skutimosi priemones. 

  Proraso barzdos balzamai

  Proraso prekinis ženklas siūlo barzdos balzamus, kurie yra sukurti tam, kad drėkintų, minkštintų ir apsaugotų jūsų barzdą. Jie mažina odos sausumą ir niežėjimą, skatina greitesnį odos atsistatymą, taip pat sukuria apsauginį sluoksnį, kuris saugo barzdą nuo išorinių veiksnių. Šio prekinio ženklo balzamai greitai susigeria ir palieka barzdą gaivią ir minkštą. Taigi šie barzdos balzamai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasirūpinti savo barzda po skutimosi.