0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Lytis
Filtras

Rastos 2 prekės

Rikiavimas

Moti-co

Šis prekinis ženklas yra žinomas savo gaminamais bambukiniais dantų šepetėliais. Jie didžiuojasi savo gaminamomis prekėmis, nes jie yra visiškai ekologiški. Jų tikslas kuo labiau saugoti aplinką, kurioje gyvename, todėl šie šepetėliai puiki alternatyva plastikiniams. Jie siekia, kad vis daugiau žmonių pradėtų naudoti tokio tipo dantų šepetėlius.

Moti-co dantų priežiūros priemonės

Dantų priežiūros priemones gaminantis prekinis ženklas pasižymi kokybiškais ir patvariais dantų šepetėliais. Jie gaminami iš bambuko, todėl yra saugūs aplinkai. Šie dantų šepetėliai yra skirtingo minkštumo, tačiau puikiai tinka net pačioms jautriausioms dantenoms. Pasirinkite šepetėlį pagal savo norus bei poreikius ir džiaukitės švariais ir nepriekaištingai atrodančiais dantimis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasirinkti dantų šepetėlio minkštumą?

Renkantis dantų šepetėlį būtina pasikonsultuoti su odontologu, kokio minkštumo šepetėlis tinka būtent Jūsų dantims. Jei dantys ir dantenos jautrūs, greitai pradeda kraujuoti, patariama rinktis šepetėlius minkštais šereliais. Tokiu atveju bus išvengta dantenų pažeidimų, dantys bus apsaugoti nuo šveitimo ir kitokių pažeidimų. Rinkitės šepetėlį atsakingai. 

Kas kiek laiko reikia keisti dantų šepetėlį ir kodėl?

Dantų šepetėlis turėtų būti naudojamas apie tris mėnesius, tačiau daugelis to nepaiso, o priežastys, dėl kurių dantų šepetėlį reikia reguliariai keisti yra šios: pirma, dėl mechaninio nusidėvėjimo šereliai pradeda linkti, todėl laikui bėgant dantų apnašos tinkamai nepašalinamos. Antra, tai yra greitas bakterijų kaupimasis, kuris drėgnoje aplinkoje linkęs augti daug greičiau.