0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 16 prekės

Rikiavimas
 • Riah 

  Šis prekinis ženklas kilęs iš Italijos, kuris gamina būtent plaukams skirtas priemones. Jų tikslas suteikti kuo geresnę kokybę, taip pat siekia, kad kiekviena iš Jūsų būtų patenkinta ir džiaugtųsi nepriekaištingais rezultatais. 

  Riah plaukų priežiūros priemonės moterims ir šampūnai

  Tarp Riah produktų galima rasti šampūnų, balzamų, kondicionierių bei kaukių plaukams. Šios priemonės pagamintos iš aukštos kokybės ingredientų, sukurtos pagal skirtingus moterų poreikius ir pritaikytos naudoti.

  Šis prekinis ženklas užtikrina, kad naudojant jų kurtus produktus plaukai bus žvilgantys, sveiki ir švelnūs. Tereikia išsirinkti sau tinkamas plaukų priežiūros priemones, skirtas moterims, ir nebereikės jaudintis dėl sausų, skilinėjančių ar pažeistų plaukų.

  Taip pat šis prekinis ženklas daugiausia gaminašampūnus. Šie šampūnai paprastai skirti ne tik sausiems, silpniems plaukams, bet ir dažytiems, chemiškai pažeistiems. Jų sudėtis leidžia pasiekti gerų ir greitų rezultatų, todėl pradėjusios naudoti negalėsite sustoti. Riah prekinis ženklas užtikrina kokybę bei garantuoja, kad jie yra veiksmingi ir, svarbiausia, lengvai naudojami.