0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 41 prekės

Rikiavimas
 • Q+A 

  Q+A prekinis ženklas yra kilęs iš Jungtinės Karalystės. Jis buvo įkurtas siekiant sukurti paprastą, natūralių ingredientų pagrįstą ir veiksmingą odos priežiūros liniją, kuri atitiktų vartotojų poreikius ir sveikos odos siekius. Jų tikslas yra teikti aukštos kokybės, labai veiksmingus ir prieinamus produktus, kurie padeda gerinti odos būklę. Jų produktai yra plačiai pripažįstami ir naudojami vartotojų visame pasaulyje. 

  Q+A kosmetika

  Šis prekinis ženklas siūlo platų asortimentą aukštos kokybės kosmetikos produktų, sukurtų būtent odos priežiūrai. Q+A kosmetika yra naudinga tiems, kurie ieško natūralių, veiksmingų ir patikimų odos priežiūros produktų. Jos formulės ir ingredientai padeda pagerinti odos būklę, suteikti drėgmės, maitinimo ir kitas naudingas savybes.

  Šių produktų formulėse dažnai naudojami natūralūs ingredientai, tokie kaip hialurono rūgštis, retinolis,vitaminas C, alavijo sultys ir daugelis kitų. Šis gamintojas taip pat siūlo platų produktų pasirinkimą, kuris padeda išsirinkti tinkamas priemones pagal skirtingus odos poreikius ir problemas.

  Q+A prausikliai

  Q+A prekinis ženklas siūlo švelnius ir efektyvius prausiklius, kurie yra sukurti naudojant natūralius ingredientus. Jie švelniai valo ir kartu drėkina odą, palieka ją švarią, minkštą ir švytinčią.

  Šie prausikliai dažnai gaminami iš natūralių ingredientų. Jie pašalina nešvarumus, perteklinį riebalą ir makiažą. Oda tampa švari, bet neišsausėjusi.

  Q+A serumai

  Šis prekinis ženklas siūlo įvairius serumus, kurie yra sukurti siekiant suteikti intensyvią ir efektyvią veido odos priežiūrą. Šie serumai gali turėti įvairius poveikius ir naudą priklausomai nuo jų formulės ir naudojamų ingredientų.

  Vieni serumai suteikia intensyvią hidrataciją ir palengvina odossausumo bei tempimo pojūtį, kiti gali padėti išlaikyti sveiką odą ir kovoti su ankstyvo senėjimo požymiais. Visi serumai pagaminti taip, kad atitiktų kiekvienos iš Jūsų individualius poreikius. Šis prekinis ženklas atsižvelgia į skirtingus odos tipus ir kamuojamas problemas.