0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 49 prekės

Rikiavimas
 • Kerzon 

  Kerzon yra prancūziškas prekės ženklas, kuris specializuojasi aromatinėmis žvakėmis ir namų kvapais. Jis buvo įkurtas brolių Piterio ir Filipo Kerzonų ir jų šeimos. Šis prekės ženklas garsėja kruopščiai pagamintomis, kokybiškomis ir stilizuotomis prekėmis.

  Kerzon kosmetika moterims ir namams

  Šisprekės ženklas žinomas dėl aukštos kokybės ingredientų, įtraukiančių natūralius kvapus ir įvairias aromatines kombinacijas. Jų produktai taip pat dažnai pasižymi estetiniu ir elegantišku dizainu, kuris atitinka modernią, bet šiuolaikišką interjero stilistiką.

  Be aromatinių žvakių ir namų kvapų galima rasti įvairių kūno prausiklių, audinių skalbiklių bei kremų. Visos šios priemonės pasižymi neįtikėtinu aromatu. Nepraeis nė akimirka, kai Jus užvaldys ramuma ir gaiva.

  Kerzon žvakės 

  Žvakės yra vienas iš Kerzon prekės ženklo pagrindinių produktų. Jos žinomos dėl kruopščiai parinktų kvapų, aukštos kokybės ingredientų ir elegantiško dizaino. Josyra supakuotos elegantiškose ir stilingose dėžutėse arba skardinėse, atspindinčiose prekės ženklo rafinuotumą ir kokybę. Jų dėka Jūsų namai įgaus neapsakomą aromatą, o ir kvapas suteiks prabangos jausmą.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kiek laiko dega Kerzon žvakės ir kiek laiko išlieka jų kvapas namuose?

  Kerzon žvakės dega vidutiniškai apie 40-45 valandas, tačiau tai yra apytikslis laikas, nes jos skleidžiamas kvapas ir degimo trukmė priklauso ir nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip ventiliacijos, patalpos dydžio ir kitų. Taip pat, jei visos sąlygos palankios, užgesinus žvakę kvapas gali išsilaikyti net ir iki poros valandų.