Maitinanti kaukė pažeistiems ir sausiems...

Kūno losjonas drėkina ir intensyviai maitina odą. Sudėtis, papildyta odą minkštinančiu skvalanu ir keramidu, išgautu iš ananasų, saugo odą ir atkuria jos drėgmės balansą. Priemonė tinka visų tipų odai, kasdieniam naudojimui.
Q+A Ceramide Body Lotion.
Ananasų keramidai 🍍
Šiame ananasų ekstrakte gausu vitaminų E ir K bei natūralių keramidų. Nenuostabu, kad šis tvarus ekstraktas drėkina, šviesina ir stabdo senėjimą. Mūsų ekstraktas gaunamas iš ananasų, iš kurių buvo išspaustos sultys, todėl jis yra natūralus ir tvarus šalutinis produktas!
Glicerinas 💦
Ši drėgmę išlaikanti sudedamoji dalis padeda odai sulaikyti drėgmę, mažina sausumą ir atgaivina odos paviršių.
Skvalanas 🌼
Natūralus skvalanas yra veganams tinkama skvaleno alternatyva, pagaminta iš alyvuogių aliejaus. Jis pasižymi neįtikėtinomis drėkinamosiomis savybėmis ir greitai įsigeria. Be to, jis puikiai tinka visų tipų odai.
Cukraus kompleksas 🍬
Šis odą stiprinantis kompleksas skatina odą gaminti daugiau natūralių drėkinamųjų faktorių ir keramidų, stiprina odos barjerą. Jis veikia kartu su glicerinu, kad geriau drėkintų.
Priemonė patikrinta dermatologų.
Tinka veganams.
Detalesnė informacija
Rekomenduojami
Maitinanti kaukė pažeistiems ir sausiems...
Drėkinamasis kūno kremas su vitaminais,...
Collage 6/13 plaukų dažai 60ml
No 101 Barzdos priežiūros rinkinys
Gaivinantis losjonas po skutimosi 'Green...
Gillette Mach3 skustuvas BLLAD2
Maskuojantis / maitinantis kremas BB1, 30g
@COMMENT_COMMENT@