Olaplex plaukų priežiūros priemonės

Olaplex plaukų priežiūros priemonės
Olaplex plaukų priežiūros priemonės

Olaplex plaukų priežiūros priemonės dažnai matomos socialiniuose tinkluose. Manau dauguma jau žinot apie jų efektyvumą, o kas dar nežinote trumpai papasakosiu. Pažeistiems plaukams atstatyti skirtos Olaplex priemonės yra dviejų kategorijų – skirtos naudoti grožio salone ir namuose. Taigi nebūtina skubėti į grožio saloną, palepinti plauks galit ir namų sąlygomis. Jos padeda pagerinti dažytų ir karščiu nualintų plaukų būklę, stiprina plaukus, skatina jų augimą. Naudojant šias priemones plaukai tampa švelnesni, galiukai mažiau išsišakoję, o dažytų plaukų spalva išlieka ilgiau. Dėl specialios Olaplex formulės, priemonės yra tinkamos naudoti visų tipų plaukams.

Daugiau apie namuose tinkamas naudoti Olaplex priemones:

Olaplex atkuriamoji gydomoji priemonė No.0:

Padės ne tik paruošti plaukus prieš atstatomąją procedūrą, bet ir tris kartus sustiprins jos poveikį. Sudėtyje esanti patentuota disulfidinių jungčių atkūrimo technologija padės sustiprinti plaukus iš vidaus bei išsaugoti jų vientisumą.

Olaplex atkuriamoji priemonė plaukams Hair Perfector No.3:

Ši priemonė apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo ir pastebimai juos sustiprina. Tai itin koncentruota piemonė, kuri sutvirtina plauką iš vidaus. Veiksmingai atkuria pažeistus ir chemiškai nualintus plaukus, apsaugo juos nuo žalingo aplinkos poveikio ir suteikia jiems sveikumo. Tinka visų tipų natūraliems ir priaugintiems plaukams.

Olaplex plaukų šampūnas Bond Maintenance No.4:

Naujos, inovatyvios formulės šampūnas, sustiprinantis plaukus iš vidaus. Šis šampūnas atkurs reikiamą drėgmės lygį plaukuose, taip jie taps paklusnūs, lengvi ir įgaus sveiką žvilgesį. Padeda išsaugoti dažytų plaukų spalvą ženkliai ilgiau. Ši priemonė apsaugos Jūsų plaukus nuo galiukų lūžinėjimo.

Olaplex plaukų kondicionierius Bond Maintenance No.5:

Naudojant šį gydomąjį kondicionierių Jūsų plaukai taps stipresni, sveikesni ir įgaus daugiau spindesio. Ši priemonė apsaugo plaukus nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Suteikia plaukams glotnumo, žvilgesio, elastingumo. Palaiko plaukams reikalingą drėgmės lygį. Padeda išlaikyti dažytų plaukų spalvą.

Olaplex atkuriamasis plaukų kremas Bond Smoother No.6:

Atkuriamasis plaukų kremas puikiai lygina nepaklusnius Jūsų plaukus, juos drėkina ir apsaugo. Tobulas sprendimas nualintiems ir pažeistiems plaukams atgaivinti.

Olaplex plaukų aliejus Bonding Oil No.7:

Tai ypač koncentruotos sudėties aliejus, neapsunkinantis plaukų. Priemonė minkština plaukus, paryškina jų spalvą ir suteikia žvilgesio. Šis Olaplex plaukų aliejus padeda suglotninti pasišiaušusius ar pažeistus plaukus. Jis saugo nuo karščio iki 230 °C.

Ir dar vos nepamiršau, dauguma išsigąsta Olaplex mažų talpų. Noriu pasakyti tik tiek, kad šios priemonės labai skalsios, todėl jų išeiga labai maža. 

 • Originalios prekės
  visos mūsų parduodamos prekės yra originalios
 • Saugus atsiskaitymas
  visi atsiskaitymai mūsų svetainėje yra saugūs
 • Pristatymo greitis
  prekės pristatomos per 1 - 3 darbo dienas
 • Mylime klientus
  stengiamės savo klientus nustebinti dovanėlėmis
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe