Kaip išsirinkti veido prausiklį?

Kaip išsirinkti veido prausiklį?
Kaip išsirinkti veido prausiklį?

Graži veido oda tiek moteriai, tiek vyrui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Tiesa, kad sveika oda yra mūsų gyvenimo ir rūpinimosi savimi atspindys, tad kuo labiau save mylėsite – tuo gražiau pavyks atrodyti. Taip pat pasiekus brandų amžių džiaugtis jaunatviškai atrodančia veido oda.

Kasdienai labai svarbu naudoti aukštos kokybės prausiklį, kuris geriausiai atitinka Jūsų odos poreikius. Daugelis galvoja, kad prausiklio reikia tik toms, kurios kasdien naudoja dekoratyvinę kosmetiką. Tačiau tai nėra visiškai tiesa: net jeigu ir nesidažote, rytą ir vakarą rekomenduotume pradėti nuo prausiklio naudojimo, kuris gali pašalinti negyvąsias odos ląsteles ir tuo pačiu pamaitinti odą. Pateikiame keletą patarimų, kaip geriausiai išsirinkti veido prausiklį atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

1. Pažinkite savo veido odą.

Paieškos turėtų prasidėti nuo detalesnio savo odos pažinimo. Kai žinote, koks jos tipas – kur kas paprasčiau rasti ne tik tinkamus prausiklius, tačiau ir kitas priemones, kurios būtinos kasdieniniams odos priežiūros ritualams. Veido oda gali būti sausa, riebi, mišri... O koks yra Jūsų tipas? Geriausiai į tai gali atsakyti specialistai, kurie nustato ne tik tipą, tačiau ir konkrečiu atveju pateikia odos priežiūros rekomendacijas.

Kaip atpažinti – kuris yra Jūsų odos tipas? Štai keletas bendrų bruožų apie šiuos tipus:

 • normali oda turi tinkamą drėgmės ir sausumo balansą, tad nešerpetoja ir nėra riebi;
 • riebios odos savininkai dažniausiai skundžiasi, kad praėjus porai valandų po prausimosi oda blizga;
 • sausa oda dažniausiai turi daug porų, vizualiai matyti, kad ji yra su atsilupusiais odos gabaliukais;
 • jautri oda dažniausiai pasižymi odos sudirginimu, niežėjimu bei tempimu;
 • mišrios odos savybė yra tai, kad tam tikros odos vietos yra riebios, o kitos – sausos.

Atsižvelgiant į šiuos bruožus galima pradėti paieškas tinkamo veido prausiklio.

2. Veido prausiklių rūšys

Svarbu susipažinti ne tik su savo oda, tačiau ir prausiklių rūšimis, kurios pasižymi konkrečiomis savybėmis ir tuo pačiu geriausiai tinka tam tikram odos tipui.

Renkantis būtinai susipažinkite su pagrindine prausiklio funkcija. Štai vieniems žmonės geras pasirinkimas yra rūgštinis ir tinka tiems, kurie turi, pavyzdžiui, aknę. Aliejinis arba gelinis prausiklis dažniausiai siūlomas asmenims, kurių oda yra labai sausa, taip pat tinka tiems, kurie turi jautrią odą. Putos – geras pasirinkimas irgi turintiems daug spuogelių, kadangi valymas tampa ne tik efektyvus, tačiau ir malonus. Priešingai – šveičiamasis netinka, kai yra daug spuogelių. Taip pat jis neturėtų būti naudojamas dažniau nei kartą per savaitę. Svarbu odą nuvalyti, tačiau jos nesudirginti.

3. Daugiau dėmesio prausiklių sudėčiai

Renkantis prausiklius taip pat daugiau dėmesio turite skirti ir gaminio sudėčiai. Analizuojant sudėtį reikėtų vertinti ir visumą ir kiekvieną komponentą.

Ypač vertinami tokie prausikliai, kurių sudėtyje yra pantenolis arba su glikolio rūgštimi. Numeris vienas – veido prausiklis su hialuronu, kuris yra skirtas ne tik odos atgaivinimui, tačiau ir pamaitinimui. Labai patogu, kad vienos procedūros metu galima pasiekti didesnį efektą. Tai reiškia, kad bus ne tik pašalinami nešvarumai, tačiau taip pat oda bus pamaitinta, tad atrodys labai gražiai, bus skaisti. Puikus prausiklis su hialurono rūgštimi yra Cerave prausiklis Hydrating Cleanser. Jis ne tik valo, tačiau ir drėkina, tai yra geras pasirinkimas sausai ir labai sausai odai, kadangi drėkinimas – maksimalus ir jau po kelių ritualų – Jūsų oda atrodys puikiai.

4. Ekologiški prausikliai

Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi ekologiškus gaminius, kurie draugiški ne tik žmogui, tačiau taip pat ir gamtai.  Svarbiausia, kad ekologiški prausikliai yra tokios pačios geros kokybės ir tuo pačiu nekainuoja brangiau nei tie, kurie nėra tiek tvarūs. Svarbiau skirti dėmesio charakteristikoms, kurios lemia priimtiną kokybę.

5. Tarkitės su specialistais

Galiausiai, renkantis prausiklius visada siūlome tartis su specialistais. Ne tik kosmetologais, tačiau taip pat ir elektroninių prekybos vietų ekspertais. Jų kompetencija apima ne tik laiko patikrintus, tačiau ir inovatyvius gaminius, kurie atitinka tam tikros odos poreikius. Profesionalios konsultacijos – tikrai labai naudingos. Ne tik pagreitina paieškas, tačiau ir padeda rasti geriausią kokybę.

Sveika ir maloni oda – daugiau pasitikėjimo savimi. Siūlome ir save palepinti kasdien. Net ir tada, kai tiesiog valote odą.

 • Originalios prekės
  visos mūsų parduodamos prekės yra originalios
 • Saugus atsiskaitymas
  visi atsiskaitymai mūsų svetainėje yra saugūs
 • Pristatymo greitis
  prekės pristatomos per 1 - 3 darbo dienas
 • Mylime klientus
  stengiamės savo klientus nustebinti dovanėlėmis
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe